Paykasa Ön Ödemeli Kart Nasıl Alınır

Dünyada oldukça popüler olan ödeme yöntemlerinden biri de Paykasa olmaktadır. Oldukça güvenilir bir şekilde Paykasa ile birlikte ödeme yapmanız mümkündür. Paykasa kartını kullanırken ödeme esnasında ürün veya hizmet aldığınız siteye herhangi bir kişisel bilgi vermezsinizi. Paykasa kartlarında veya kartların üzerinde bulunan çip içerisinde kişisel bilgi de bulunmamaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapmak istiyorsanız Paykasa ön ödemeli karta sahip olarak yapabilirsiniz. Paykasa ön ödemeli kartların içinde bulunan miktarı siz belirlersiniz. Içinde bulunan miktar kadar alışveriş yapabilirsiniz. Almak istediğiniz ürün veya hizmet kart bakiyesinin içerisinde yok ise alamazsınız. Böylece yüksek miktarda harcama yapmayarak eksiye de düşmezsiniz. Kredi kartı gibi riskler de taşımamaktadır. Peki Paykasa ön ödemeli kart nasıl alınır? Kartı satın almak için Paykasa resmi bayileri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bayi ile müşteri hizmetlerine bağlandığınız zaman kartı almanız için ödeme yapmanız gerekir. Bu ödemeyi EFT veya havale yolu ile yapmanız mümkün olmaktadır. Ödemeniz gerçekleştikten ve kartınız elinize geçtikten sonra pin belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz pin ve kartta yazan haneler ile güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

Paykasa’nın Avantajları Nelerdir?

Paykasa kartı almak kolay bir işlemdir. Aldıktan sonra güvenle kullanabilirsiniz. Peki Paykasa kartının avantajları var mıdır? Paykasa kartı kredi kartından çok daha farklı ve avantajlı bir kart olmaktadır. Öncelikle kredi kartı gibi bir limit bulunmamaktadır. Kartın içine ne kadar bakiye koymak isterseniz kartta o kadar miktar bulunacaktır. Böylecek eksilere düşmeden veya mevcut olduğunuz miktardan daha fazlasını satın almayacaksınız. Kartta geriye kalan bakiyeyi de bozdurmanız mümkün olmaktadır. Paykasa bozdurma işlemi ile birlikte kartta bulunan bakiyeyi hesabınıza nakit olarak aktarabilirsiniz. Bu seçenek Paykasa kartının en büyük avantajlarından biri olmaktadır. Kart içerisinde bulunan miktarı farklı alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Paykasa avantajlarının bir diğeri ise üzerinde kişisel bilgi yazmamasıdır. Kartın üzerinde veya kartta bulunan çip içerisinde size ait herhangi bir kişisel bilgi bulunmaz. Alışveriş yaparken de siteye bilgi girmeniz gerekmez. Böylece kişisel bilgileriniz korunmuş olur. Paykasa kartını resmi bayiler aracılığı ile satın alarak güvenli bir şekilde hemen kullanmaya başlayabilir ve alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa ile Nasıl Ödeme Yapılır

Paykasa ile ödeme yapmak çok basit ve güvenilir bir işlem olmaktadır. Bunun için alım yaptığınız siteye dikkat etmelisiniz. Alım yaptığınız sitenin ödeme seçenekleri içerisinde Paykasa bulunması gerekir. Site eğer Paykasa ile ödeme alıyorsa anca ödeme yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünü veya hizmeti seçtikten sonra ödeme sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Ödeme sayfasında Paykasa seçeneğini seçtikten sonra kartınızın üzerinde bulunan hanelerin girilmesi gerekmektedir. Bu haneleri girdikten sonra güvenli bir şekilde ödemeniz gerçekleşmektedir. Size verilen pin kodunu ya alım siteleri dışında hiçbir yer ile paylaşmamanız gerekmektedir.